ایندیزاین ,تنظیم ,بندی ,ایجاد ,افزار ,ادوبی ,ایندیزاین چیست؟ ,ساخت شرکت ,adobe indesign ,ادوبی این‌دیزاین ,افزار ادوبی ,افزار ادوبی این‌دیزاین

نرم افزار ادوبی این‌دیزاین (Adobe InDesign CC)
ایندیزاین یک برنامه‌ی کامپیوتری رایج در زمینه نشر رومیزی ساخت شرکت ادوبی است. این نرم‌افزار در صنعت چاپ و صفحه‌آرایی بکار می‌رود و صورت کلی برای گردآوردن و کنار هم قراردادن متون و عناصر نگاره‌ای در قالب صفحات است و عمدتا بصورت مستقیم برای نگارش و ویرایش متون و نیز ایجاد و تغییر فایل‌های تصویری بکار نمی‌رود.
از این نرم‌افزار بیشتر در آماده‌سازی مجلات، کتاب‌ها، سررسیدها، برشورهای تبلیغاتی و مانند آن‌ها استفاده می‌کنند.


کاربردهای نرم افزار ایندیزاین چیست؟
- مجلات
- روزنامه ها
- سر رسیدها
- کاتالوگ و بروشورهای تبلیغاتی
- صنعت چاپ
- حروف نگاری
- صفحه آرایی
- ستون بندی
- کادر بندی
- صفحه بندی
- کلیه امور نشر رومیزی
- و....

قابلیت های ایندیزاین چیست؟
ایندیزاین دارای قابلیت‌های بسیاری در حروف‌ نگاری و صفحه‌آرایی است که از آنها می‌توان تنظیم حروف، ایجاد سبک‌های حروف (typographic styles) ، ابزار برای تنظیم دقیق قرارگیری عناصر گرافیکی، قابیلت استخراج خودکار اطلاعات از فرمت‌های متنوع و تنظیم اندازه‌های ستون‌ها، کادرها و صفحه‌بندی را نامبرد.
ایندیزاین مانند سایر نرم‌افزارهای طراحی گرافیک ساخت شرکت آدوبی، قابلیت ایجاد فایل‌های PDF را برای آسان‌سازی روند آماده‌سازی طرح‌ها برای چاپ یا پخش در اینترنت را دارا است.

منبع اصلی مطلب : آکادمی تخصصی نوآوران
برچسب ها : ایندیزاین ,تنظیم ,بندی ,ایجاد ,افزار ,ادوبی ,ایندیزاین چیست؟ ,ساخت شرکت ,adobe indesign ,ادوبی این‌دیزاین ,افزار ادوبی ,افزار ادوبی این‌دیزاین
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : نرم افزار ادوبی این‌دیزاین را در نوآوران بجویید Adobe InDesign CC